GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Mocca set 7721169

nr 772 1169

MOCCA SET

13 del, Vienna, repairs, minor damages.

13 del, Wien

Condition: lagningar, mindre skador

1000

SEK 850

Monday August 20 2012
at 17:35:58